Творча зустріч з фотохудожником Олександром Максимовим у бібліотеці

В запорізькій бібліотеці – філії №2 для дорослих відбулася творча зустріч з відомим фотохудожником  Максимовим Олександром Валентиновичем, членом Запорізької обласної організації Національної спілки фотохудожників України.
Олександр Валентинович – давній друг і читач нашої  бібліотеки . В 2017 році ми започаткували проект « Професії наших читачів». В рамках цього проекту проводяться цікаві зустрічі – консультації з спеціалістами різних професій, майстрами своєї справи.

Олександр Валентинович створює унікальні портрети наших сучасників, неповторні пейзажі, жанрові фотографії. Знайомі вулиці і площі,острів Хортиця,  але на фотографіях майстра вони виглядають трішки інакше, бо творила ці фото людина, закохана  в рідне місто, запорізький край . Фотографія не лише допомагає пережити заново емоції, відчуття, щось пригадати і посміхнутися, – вона давно стала засобом самовираження.

Особливо вдалі фотографії з святкових масових заходів,які відбуваються в місті. Фотограф подорожує  по  просторах краю,щоб зробити дивовижні фотографії полів, лісів,річок. Зимові пейзажі  – це  диво,  ви  ніби потрапляєте в справжню зимову казку.

Кожна світлина  – це неповторна мить життя, це нове відкриття. Фотографія – це теж мистецтво, формула унікальності і досконалості, за допомогою якої ми пізнаємо світ, вчимося бачити його найменші порухи.
В бібліотеці ми підготували презентацію про творчість фотохудожника і цікаву фотовиставку робіт майстра.  Зустріч пройшла дуже цікаво,тому що у Олександра  Валентиновича чудове поєднання освіченості ,таланту і почуття гумору. Ми всі насолоджувалися його  захоплюючою розповіддю про свою улюблену справу. Фотографи – початківці отримали  консультації не тільки як вдало зробити фото, а і розлогі  психологічні аспекти роботи з людьми.

Завідуюча бібліотеки-філії №2 для дорослого населення Тетеріна О. В.