З чим асоціюються у вас слова «8 березня»?

Ось і минуло 8 березня… Кожен із нас відсвяткував його відповідно до своїх уявлень про його значущість. І тепер, коли клопіт і біганина позаду, доцільно ще раз обернутись до  нього, аби краще зрозуміти його цінність, смисл і природу.
Як науковці, психологи й журналісти ми найчастіше використовуємо в професійній діяльності наші авторські тести. І сьогодні спеціально для читачів «Запорізької правди» ми пропонуємо такий опитувальник. І нехай це нікого не лякає – ми пам’ятаємо про те, що людям треба й дозвілля. Це і буде своєрідним відпочинком.
Отже, відповідайте, не обдумуючи відповіді, на запитання:

Ключ:
Всі відповіді правильні, а втім:

1.Якщо миттєво згадали, що ви одружені, то терміново належить полюбити жінку, як самого себе.
2. Якщо  через силу подумали про вашого боса як про гарну жінку, то реалізуйте ваші плани щодо кар’єрного зростання в іншому місці.
3. Якщо спом’янули Клару Цеткін «не злим словом», то ви історик, філософ,  літератор і загалом ерудит.
4. Якщо надумали оповістити оточуючих вас людей, які купують подарунки коханим, про Чорний місяць, то ви не стільки дбайливий, скільки хвалькуватий.
5. Якщо здивувались весняному сонцю, бо зазвичай у цей день погода, як і характер у жінок, то ви не метеоролог, а зануда.
6. Якщо, вибираючи подарунки жінкам, вирішили одній з них не дарувати нічого, крім самого себе, милого, бо вона й так вас любить, то ви праві, вона й так вас любить, і набагато сильніше за вас.
7. Якщо святковий клопіт не для вас, бо нині Великий піст, то нехай оберігає  Господь вас і ваших близьких, і помоліться за наші душі.
8.  Якщо любите своїх жінок і отримали зайвий привід для того, аби висловити в цей день найпрекраснішими словами ваше захоплення жіночою суттю ще раз, то ви об’єкт для поклоніння всіх жінок, які вас знають і цінують.
9. Якщо вірите, що світило вийде й осяє наше життя, як і Жінка, яка направить, підтримає, удержить, то ви мудрець.

І головне, що стосується всіх, хто читає ці рядки. 8 березня – це провесна, яку варто зустріти, як годиться зустрічати вісників, які сповістять про Життя й Світло.
Саме так зустрічали її й на кондитерській фабриці АВК: з квітами й скрипалями, у фраках і краватках-метеликах, з гостинцями й усмішками. А скрізь, куди око дивилося – розсипи й піраміди з «Королівського шедевру», нового весняного витвору чародіїв шоколадного світу. Любіть весну й жінку, цінуйте їх за те, що вони у вас є, розсипте навколо них «Королівський шедевр», і вони це запам’ятають на все життя. І відчуєте ви себе так, як у нашій пісні співається – «над панами паном».

З весною вас, дорогі земляки!

Ольга Жорнова,
доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник із спец. «Соціальна психологія, соціальна робота», журналіст, Президент ГО «Академія моніторингу і експертизи»
Олена Жорнова,
доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник із спец. «Соціальна психологія, соціальна робота», журналіст, Директор ГО «Інститут консолідації і партнерства»