Запорізька лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги отримала ультрасучасний мультиспіральний комп'ютерний томограф

Пріоритетними завданнями для міської влади є надання якісних і своєчасних медичних послуг населенню Запоріжжя, створення комфортних умов перебування пацієнтів  в лікувальних установах. У 2016 році для міських лікарень, за кошти міського бюджету, було придбано більше сорока одиниць різного медичного устаткування.

Однією з лікувальних установ, в якій, завдяки допомоги міської влади, минулого року вдалося значно зміцнити матеріально-технічну базу, стала КУ “Міська клінічна лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги”. У 2016 році для цієї лікувальної установи придбали мультиспіральний  комп’ютерний томограф Toshiba Astelion 16s.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров ознайомився з роботою нового устаткування в КУ “Міська клінічна лікарня екстреної і швидкої медичної допомоги”.

– Життя і здоров’я запоріжців – пріоритет номер один для міської влади. Ми системно займаємося підвищенням якості і доступності медичних послуг для городян. Минулого року ми почали комплексну програму з оновлення устаткування для запорізьких лікарень. У 2017 році ми продовжуємо роботу в цьому напрямі. Шістнадцятизрізовий комп’ютерний томограф, який був закуплений для лікарні екстреної і швидкої допомоги дозволить підвищити якість діагностики захворювань і вчасно надати якісну медичну допомогу. Тепер хворі, які поступають по швидкій допомозі, а також ті запоріжці які отримали направлення на комп’ютерну томографію в поліклініках зможуть отримати цю послугу безкоштовно, – підкреслив Анатолій Пустоваров.

Комп’ютерна томографія нині – провідний метод діагностики багатьох захворювань головного мозку, хребта, легенів, печінки, нирок, підшлункової залози, надниркових залоз, аорти і легеневої артерії та ряду інших органів. Наявність в структурі лікарні мультизрізового КТ значно підвищить якість ранньої діагностики захворювань і ушкоджень різних зон людського організму.

У бюджеті Запоріжжя на 2017 рік на закупівлю медичного устаткування для первинної медицини і лікарень передбачені майже 80 мільйонів гривень.