Володимир Буряк: "Цього року об'єми капітальних ремонтів запорізьких будинків будуть збільшені в півтора рази"

У 2017 році в Запоріжжі за кошти міського бюджету планується виконати роботи з капітального ремонту в 1157 будинках. У порівнянні з минулим роком об’єми капітальних ремонтів планують збільшити майже в півтора рази.
Питання проведення капітальних ремонтів житлового фонду обговорювалися в ході наради, яку провів міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Серед запланованих на 2017 рік робіт вибірковий капітальний ремонт багатоповерхових будинків, капітальний ремонт покрівель, заміна інженерних мереж водо- і теплопостачання, модернізація, заміна і капітальний ремонт ліфтів. Планується провести капітальний ремонт покрівель у 189 будинках, інженерних мереж у 286  будинках тощо. Порівняно з минулим роком по кожному напряму об’єми робіт істотно збільшуються.

Міський голова Володимир Буряк нагадав, що серед головних пріоритетів на 2017 рік міська влада визначила ремонт доріг і житлового фонду.  

– Житловий фонд за останні десятиліття значно зношений. Міська влада не має права залишити городян наодинці з цією проблемою. Попри те, що велика частина квартир давно приватизована, у запоріжців просто немає коштів, щоб самостійно профінансувати капітальний ремонт своїх домів. Саме тому мною поставлено чітке завдання – впродовж декількох років реалізувати  програму капітального ремонту житлового фонду. Це стосується усіх будинків, у тому числі і ОСББ, – заявив Володимир Буряк.

Нагадаємо, програма ремонту житлового фонду стартувала у 2016 році. Вже розписані об’єкти і є чітке розуміння планів капітального ремонту житлового фонду на поточний рік.

У будинках, де ремонти стартували минулого року, роботи тривають вже сьогодні. По інших об’єктах завершується підготовка документації для початку процедури проведення закупівель, визначення підрядника.  

– Зараз головне не затягувати усі організаційні процедури і завершити їх в максимально стислі терміни. Усі повинні чітко розуміти, що основний об’єм ремонтних робіт має бути проведений доки погода сприяє, – підкреслив Володимир Буряк.