Директор "Дубового гаю" під загрозою звільнення

У п’ятницю, 10 березня, у великому озері в Центральному парку культури і відпочинку “Дубовий гай” масово загинала риба. В ході перевірки було встановлено, що ніяких викидів і отруйних речовин у воді не виявлено, риба задихнулася через природні причини – брак кисню у воді.
Станом на 12 березня, в озері продовжувала залишатися загибла риба, вона так і не була прибрана, сильний сморід заважав відпочивальникам, які прийшли в парк “Дубовий гай”. Про це міському голові Владимиру Буряку запоріжці повідомили на його сторінці у “Фейсбуці”. Це питання міський голова підняв у ході сьогоднішньої апаратної наради.

– Як це розуміти! У суботу і неділю сотні людей пришли в парк і що вони бачать – загиблу рибу, яка продовжує плавати в озері. На прилеглій території стоїть жахливий сморід, через який неможливо близько підійти до водойми, – сказав міський голова Володимир Буряк.

Міський голова зажадав від керівництва “Дубового гаю” навести порядок, очистивши озеро від загиблої риби.

– Мені не потрібні виправдання. Ви як керівник комунального підприємства відповідаєте за усі сфери його діяльності. Це стосується, у тому числі, і стану зелених насаджень, водойм. Ситуація із загибеллю риби показала, що ви безвідповідально віднеслися до своїх посадових обов’язків. Упродовж двох днів навести порядок, очистити озеро від загиблої риби. Догана у вас вже вважайте є. Якщо не впораєтеся з поставленим завданням, то наступним кроком буде звільнення, – заявив Володимир Буряк.

Міський голова підкреслив, що питання не лише в несвоєчасному прибиранні загиблої риби. Проблема також полягає в тому, що керівництво парку в зимовий час не прийняло заходів для попередження загибелі риби.