Helperи змусять владу працювати

Активісти ГО “Helper Запоріжжя” відгукнулися на колективне звернення жителів вул. Гірська Шевченківського району міста. В звернені люди пишуть наступне: “Ремонт дороги вздовж наших будинків не робили більш ніж 20 років. Ми неодноразово зверталися до відповідних органів місцевої влади з проханням відремонтувати дорогу, однак жодних відгуків, тим паче дій, з боку влади й по теперішній час немає…”

Зважаючи на той факт, що мешканцями даного району, а саме вищевказаної вулиці, в основному, є люди похилого віку (з вадами здоров’я) та діти, – досить часто виникає необхідність у виклику швидкої медичної допомоги, шлях якої дуже ускладнює даний стан дороги та під’їзних шляхів, що суттєво зменшує час на надання екстреної медичної допомоги.

Можна перелічити ще багато причин, що пов’язані з занедбаним станом дороги, внаслідок яких життя простого люду робиться нестерпним. В той час, коли центр міста функціонує і розвивається відповідно до XXI століття, околиці міста, такі як ця вулиця, потерпають у багнюці та калюжах, у зв’язку з відсутністю найелементарнішого-звичайної нормальної дороги. “….Ви – наша остання надія на те, що, можливо, наше життя потроху зміниться на краще, а почати, в даному випадку, потрібно з малого- зробити дорогу.”, – пишуть к своєму зверненні мешканці вулиці Гірськоі Шавченківського району міста.

В свою чергу Данило Щербаков ініціював звернення до міського голови та до голови Шевченківської районноі адміністрації з проханням звернути увагу комунальних служб на цю проблему і усунути її найближчим часом.

Сподіваємося, що це звернення до влади, як і всі звернення від ГО “Helper Запоріжжя” не залишаться без уваги і проблема буде вирішена. Ми будемо стежити за розвитком цієї ситуації і інформувати громадськість.