Із загальної кількості викритих на Запоріжжі економічних злочинів – понад 60 відсотків – тяжкі

У поточному році співробітники слідчих підрозділів фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Запорізькій області здійснювали провадження за 105 викритими злочинами у сфері економіки, 70 з яких належать до категорії тяжких.

Зокрема, у 48 провадженнях йдеться про ухилення від сплати податків і зборів в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 (2121) Кримінального кодексу України).

 

Як повідомив начальник оперативного управління Головного управління ДФС у Запорізькій області Богдан Красюк, з початку року працівники податкової міліції ліквідували два “конвертаційних центри” із загальним обігом понад 400 мільйонів гривень. Внаслідок їхньої діяльності ймовірні втрати бюджету склали 70 мільйонів. За результатами відпрацювання вигодонабувачів та фіктивних суб’єктів господарювання до бюджету відшкодовано майже 4 мільйони гривень.

Крім того, у сфері протидії оборудкам з ПДВ розпочато два кримінальні провадження за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч.3 ст.212 КК України).

На даний момент до суду направлено 6 матеріалів, 5 з яких – з обвинувальним актом та ще один – для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з повним відшкодуванням збитків на суму майже мільйон гривень.

Головне управління ДФС у Запорізькій області