Комбінат "Запоріжсталь" допоміг оздоровитися вихованцям регіонального центру "Інваспорт"

ПАТ “Запоріжсталь” профінансував реабілітаційно-оздоровчий відпочинок для вихованців Запорізького регіонального центру “Інваспорт” віком від 9 до 16 років. На ці цілі комбінат направив близько 60 тис. гривень.

З 13 по 21 березня тренувальною і реабілітаційною базою для 19 юних спортсменів “Інваспорта” з уражен-ням опорно-рухового апарату і проблемами зору стане здравниця м. Енергодара. Програма реабілітаційно-оздоровчого табору включає щоденні тренування у плавальному басейні та в спортивному залі за спеціальною адаптованою програмою, різноманітні реабілітаційні зайняття, спрямовані на зміцнення фізичного і духовного здоров’я дітей. Спеціально для вихованців центру складено збалансоване калорійне меню.

 

ПАТ “Запоріжсталь” надає системну підтримку Запорізькому регіональному центру “Інваспорт”. З 2015 року комбінат щорічно фінансує оздоровлення вихованців центру. Крім того, підприємство надає зали СК “Металург” для тренувань спортсменів ЗРЦ “Інваспорт”, а також декільком відділенням дитячо-юнацької школи по легкій атлетиці і тхеквондо на безкоштовній основі. Щорічно на підтримку центру “Інваспорт” комбінат направляє більше 200 тис. гривень.