Костянтин Бриль : "Урожай-2017" обов'язково відбудеться і ми не відступимо від наведення ладу у сфері земельних стосунків"

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля пройшло засідання круглого столу з представниками сфери агропромислового комплексу регіону.

 

Участь у заході взяли безпосередньо запорізькі аграрії, представники профільного Департаменту ОГА, фіскальної служби, силових структур, Госгеокадастру і Госпотребслужби.

 

Як відмітив Костянтин Брыль, головна мета наради обговорити напередодні старту весняно-польових робіт проблеми сфери АПК.

Передусім, йдеться про проведення комплексу заходів “Урожай-2016”, який викликав різну реакцію наших сільгоспвиробників. Останнім часом знову з’являються чутки про те, що цей захід був реалізований, щоб нібито відібрати землю. Даю слово, що такої мети ніхто не переслідував і не переслідує. Це наведення елементарного порядку. Позитивні результати, які отримані в результаті “Урожай-2016”, вже стали надбанням усієї громади області. Наша земля не має бути товаром, вона повинна належати тим, хто піклується про неї і про свій район. Підкреслюю, що жоден чиновник не отримає особисту вигоду від запорізької землі. І обласна влада буде за цим ретельна стежити, – відмітив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

За словами керівника регіону, вже перші офіційно підтверджені результати “Урожай-2016” довели необхідність і ефективність комплексу заходів. Так, тільки минулого року в результаті легалізації працевлаштування люди додатково отримали 28 мільйонів гривен, завдяки чому до бюджету поступило близько 12 мільйонів гривен податків і зборів. Також завдяки оформленню земельних ділянок до бюджетів усіх рівнів поступило 4,1 мільйона гривен засобів за оренду землі, єдиний податок з яких склав 2,1 мільйона гривен. Попереду підведення підсумків чергового етапу комплексу заходів “Урожай-2016”.

– На сьогодні особлива увага приділяється роботі Державної фіскальної служби, яка перевірятиме подані фермерами декларації. Ці документи допоможуть підтвердити наявність земель, які оброблялися, проте з яких не платилися податки. Ми повинні провести зіставлення того, що реально заробляють і про що звітують наші аграрії. У будь-якому разі, хочу ще раз підкреслити: “Урожай-2017” обов’язково відбудеться і ми не відступимо від наведення ладу у сфері земельних стосунків, – заявив Костянтин Бриль

.
Леонід Семенов