У запорізьких лікарнях оновлюють парк санітарного автотранспорту

У Запоріжжі реалізується комплексна програма матеріально-технічного оснащення міських лікарень. За кошти міського бюджету закуповується як необхідне медичне устаткування, так і санітарний транспорт.

Завдяки коштам, виділеним з міського бюджету, значно зміцнили матеріально-технічну базу в центрі первинної медико-санітарної допомоги № 5. Для лікувальної установи закупили 5 нових автомобілів. Тепер автопарк центру повністю укомплектований необхідним санітарним транспортом.
Підвищення якості і доступності медичних послуг для запорожців – один з головних пріоритетів роботи міської влади, упевнений заступник міського голови Анатолій Пустоваров.
– У бюджеті Запоріжжя на розвиток системи охорони здоров’я закладені істотні кошти. У 2016 році, спільно з депутатським корпусом ми прийняли комплексну програму оновлення міських лікарень. Одним з пунктів цієї програми стала закупівля більше 50 нових санітарних автомобілів. Завдяки цьому все більше хворих зможуть отримати якісну, а головне, своєчасну допомогу вдома, – підкреслив Анатолій Пустоваров.

 

Як відмітив депутат Запорізької міської ради Олег Адаманов, депутатський корпус підтримує пріоритети міської влади, спрямовані на розвиток матеріально-технічної бази лікувальних установ обласного центру.

Медики центру відмічають, що нові автомобілі допоможуть оперативній роботі центру первинної медико-санітарної допомоги. Тепер в питаннях транспорту лікарня не буде обмежена, і це істотно поліпшить якість медичної допомоги, що надається населенню.