Володимир Буряк: "Запорожці хочуть бачити чисте місто, а не чути пояснення, чому це зробити не можна"

Комунальні служби продовжують прибирання міських доріг від сміття та пилу. Роботи йдуть в усіх районах міста.

У ході апаратної наради, яку провів міський голова Володимир Буряк, очільники районів, керівники департаменту інфраструктури і благоустрою міської ради, комунального підприємства “ЕЛУАД” відзвітували про хід прибирання міських магістралей після зими.

 

Зокрема у понеділок прибирання доріг, зелених зон виконувалася на проспекті Соборному, вулицях Українській, Седова та інших. На проспекті Соборному у Вознесенівському районі проводилося очищення тротуарів.

– Темпи прибирання територій міста залишаються незадовільними. Я не бачу результатів роботи, коли їжджу по місту. Чому не прибирають вулиці Перемоги, Незалежної України та інші. Якщо бракує техніки комунальних підприємств, то залучайте підрядні організації, – підкреслив Володимир Буряк.

Міський голова зажадав щодня звітувати про хід робіт з прибирання міста.

– Кожен ранок у мене на столі повинен лежати графік прибирання по усіх районах на сьогодні, а також звіт про результати роботи за минулий день. Впродовж дня їздитиму по місту, і перевірятиму, наскільки правдива інформація надається, як йде прибирання міста. Діятимемо так, якщо по-іншому не виходить досягти результату. Запоріжці хочуть бачити чисте місто, а не чути пояснення, чому це зробити не можна, – наголосив Володимир Буряк.