Запорізьких поліцейських нагородили за розкриття резонансних злочинів

14 березня відбулось нагородження працівників Головного управління Національної поліції в Запорізькій області та патрульної поліції, які у лютому розкрили два резонансні злочини.

Начальник запорізької поліції Олег Золотоноша і голова Запорізької державної обласної адміністрації Костянтин Бриль за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків нагородили грамотами та медалями працівників ГУНП в Запорізькій області та патрульної поліції Запоріжжя, які протягом лютого за гарячими слідами розкрили подвійне вбивство та ліквідували організоване злочинне угрупування наркоділків.

 
Також винагорода знайшла поліцейських, завдяки злагодженим та професійним діям яких 31 січня вилучено найбільшу за останні роки партію «важких» наркотиків, вартість яких оцінюється у 20 мільйонів гривень. Тоді у результаті проведення санкціонованих обшуків із залученням спеціального підрозділу поліції області у фігурантів вилучено близько 20 кг наркотичних засобів і психотропних речовин, зокрема, 3 кг кокаїну, 15 кг марихуани, 861 пігулку МДМА («Екстазі»), 100 г метадону, 500 г гашишу, 100 г амфетаміну, 200 г концентрованого опію та 15 г героїну.

Усього нагороди отримали 37 правоохоронців. Окрім того, наказом Національної поліції України 12 поліцейським присвоєні спеціальні звання.

За матеріалами ВК ГУ НП України в Запорізькій області