Активісти Місячника безпеки життєдіяльності-2016 отримали пам’ятні подарунки від рятувальників

16 березня, відбулося урочисте нагородження переможців Місячника безпеки життєдіяльності, за участі представників Товариства Червоного Хреста України, Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, та фахівців ДСНС області.

Соціальними партнерами заходу виступили: ресторан швидкого харчування Макдональдс, Група компаній «Фокстрот», БФ «Фонд добрих справ», БФ «Шляхами добра», АТ «УкрсибБанк».

 

Традиційно, упродовж листопада-грудня минулого року учасники конкурсу малювали, вишивали, клеїли, ліпили, фарбували, вирізали, будували на уроках «Основи здоров’я», проявляючи не тільки свої знання та уміння, але й творчість та оригінальність ідей. У конкурсі взяли участь діти віком від 6 до 18 років. Члени комісії обирали кращих серед понад 500 творчих робіт.

Нагородження розпочалося з театралізованої лялькової вистави «Кицькин дім», яку втілили юні рятувальники команди Дружин юних пожежних ЗОШ №15 м. Запоріжжя. Основою постановки стала в’язана творча робота, яку отримали фахівці ДСНС області у рамках Місячника безпеки життєдіяльності від Христини Реви – учениці загальноосвітньої школи Чернігівського району. У номінації дидактична гра на тему «Пригоди у лісі» цей творчий доробок став беззаперечним переможцем.

У конкурсі малюнків та плакатів «ДСНС очима дітей» та «Обери життя» перше місце поділили між собою вихованиці центрів дозвілля дітей та юнацтва Вознесенівського та Дніпровського районів м.Запоріжжя Злата Бірюкова та Аліна Мусевич.

У номінації на кращий літературний твір «Що я знаю про пожежних-рятівників» призові місця поділили учень Петрівської ЗОШ Приморського району Артем Стойловський, учень Широківської ЗОШ Веселівського району Роман Кузьменко та вихованець Мирненської загальноосвітньої школи Іван Сердюков.

У творчому конкурсі «Сам собі рятівник» перше місце зайняла колективна робота учнів Вознесенської гімназії «Орієнтир» Мелітопольського району, які зробили навчальний макет для уроку з основ здоровя «Місто здорових людей».

У номінації навчальний мультимедійний посібник на тему «Здоровий спосіб життя» перемогла вихованиця Запорізького вищого професійного училища Аліна Козицька.

Крім цього, за високі результати у Зимовому навчально-тренувальному зборі юних рятувальників «Буковець – 2017» та популяризацію ВГДР «Школа безпеки» рятувальники відзначили команду учнів ЗНВК «Запорізька Січ».
Близько 50 вихованців навчальних закладів Запорізької області отримали грамоти, пам’ятні подарунки та сувеніри від організаторів та соціальних партнерів заходу.