Міський голова Володимир Буряк зустрівся з керівниками асфальтобетонних заводів

У Запоріжжі стартував весняний ремонт доріг. Шляховики працюють в усіх районах міста. За дорученням міського голови Володимира Буряка, районні адміністрації підготували переліки ділянок міських магістралей, що вимагають першочергового ремонту.

Нині в Запоріжжі виконаний ямковий ремонт на площі близько чотирьох тисяч квадратних метрів. З них більше трьох тисяч квадратних метрів з використанням асфальтобетону, інші – плитки. За словами шляховиків, плитка – тимчасовий захід, пізніше вона буде замінена асфальтом.

 

На даний момент темпи ремонтів стримуються тим, що в Запоріжжі після зими відновив роботу тільки один асфальтобетонний завод з п’яти, який також працює не з повним навантаженням. В результаті КП “ЕЛУАД” щодня може використати для роботи тільки 80-85 тонн асфальту.

Міський голова Володимир Буряк провів зустріч з керівниками асфальтобетонних заводів, які працюють у Запоріжжі.
– Нам потрібне чітке розуміння, коли ви плануєте відновити роботу, які об’єми асфальту і коли може отримати місто. Це дозволить нам спланувати терміни проведення середніх ремонтів міських магістралей, чіткіше сформувати графіки робіт, – сказав Володимир Буряк.

У ході наради керівники асфальтобетонних заводів проінформували міського голову про продуктивність наявного устаткування, термінах запуску установок з виробництва асфальту тощо. За словами представників заводів, сьогодні у більшості регіонів України ще не розпочатий ремонт доріг і таких масових замовлень, як у Запоріжжі ще не немає.

– Для мене важлива не лише якість вироблюваного вами асфальтобетону, який повинен відповідати усім вимогам. Ще один важливий момент – тут зібралися представники запорізьких заводів, які можуть робити продукцію, яка потрібна місту. Це важливо не лише для ремонту доріг, але і для збереження робочих місць, своєчасної виплати заробітної плати робітникам. А замовленнями ми забезпечимо. У нас великі плани по ремонту міських доріг на 2017 рік. Планується відремонтувати в три рази більше дорожнього покриття, чим минулого року, – заявив Володимир Буряк.