Новий конкурс від HELPER Запоріжжя "Найкрасивіша ЯМА 2017"

“Оскар”, “Греммі”, “Пальмову гілку” в Каннах вручають щорічно. Минулого року активісти “Helper Запоріжжя” провели свій конкурс, який отримав величезний резонанс у Запоріжжі та Україні в цілому – “Найкрасивіша ЯМА”.

Ми отримали більше 400 заявок на участь і фото “найкрасивіших” ям Запоріжжя,з них ми відібрали ТОП-10 “найкрасивіших” ям і успішно лобіювали питання про їхнє усунення до міської влади!
16 березня “Helper Запоріжжя” оголосили про старт нового конкурсу, який не менш актуальний у нинішньому році, “Найкрасивіша ЯМА 2017”.

 

УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ: Відправте на E-mail helper.zp.ua@ukr.net як мінімум 2 фото великим і загальним планом “найкрасивішої ЯМИ 2017” на вашу думку, або відмітьте опубліковані фото в Facebook з хештегом #HelperЗапорожьеЯМА2017, додайте в описі точну адресу і місцезнаходження красуні.

ПІДСУМКИ: За підсумками конкурсу з числа учасників ми відберемо ТОП-10 “найкрасивіших” ям Запоріжжя, оприлюднимо фото ТОП-10 і в якості призу ГО “Helper Запоріжжя” на чолі з Данилом Щербаковим лобіюватимуть питання про швидке і якісне усунення ТОП-10 з вулиць нашого міста!

СПЕЦІАЛЬНИЙ ПРИЗ: від “Helper Запоріжжя” отримає один з учасників конкурсу,який опублікує фото найглибшої ями на асфальтовому покритті в межі міста. (беруть участь наочні фото з рулеткою).  

РЕЗУЛЬТАТИ: конкурсу будуть обнародувані на офіційній сторінці “Helper Запоріжжя” у Facebook 31 березня 2017г .
Роби своє місто кращим містом України разом з Helper Запоріжжя.

P.S. Усі права і умови конкурсу “Найкрасивіша ЯМА” запатентовані і належать ГО “Helper Запоріжжя”.