Володимир Буряк: "Я є прибічником середнього ремонту доріг, але повністю відмовитися від ямкового ремонту ми доки не зможемо"

У 2017 році в Запоріжжі основна увага буде приділена середньому ремонту доріг, як і минулого року. Проте й без ямкового ремонту обійтися не вдасться. Причина, як стверджують самі шляховики, – недостатня увага, яка приділялася міським магістралям в останні п’ять-десять років.

В результаті багато доріг опинилися в незадовільному стані, а коштыв, щоб за рік-два відремонтувати усі проблемні ділянки середнім ремонтом, в міському бюджеті немає.

 

Про плани міської влади по ремонту доріг повідомив міський голова Володимир Буряк.

– Стан доріг в Запоріжжі сьогодні можна оцінити як украй незадовільний. Це не лише моя думка, але і думка усіх запоріжців. Причина тут не в неякісних ремонтах минулого року. Тут ситуація контрольована. Виявлені певні недоліки, але підрядники усунуть їх за свій рахунок. Жодної копійки з бюджету на це витрачено не буде, – підкреслив Володимир Буряк.

Міський голова наголосив, що якщо підрядники не виконають своїх зобов’язань по усуненню дефектів, що залишилися після ремонту доріг минулого року, то їм просто не дозволять далі працювати в місті.

– Ми плануємо відремонтувати в три рази більше доріг, ніж минулого року. Якщо підрядники захочуть виконувати цю роботу, то повинні гарантувати якість, у тому числі і на прикладі торішніх об’єктів, – заявив Володимир Буряк.

Проблеми зі станом запорізьких доріг накопичувалися останні п’ять-десять років. Проте, на думку міського голови, за п’ять років, за умови стабільного фінансування, ситуація значно покращиться. Запоріжці побачать це самі. Масштабні роботи по ремонту доріг були розпочаті в 2016 році і продовжаться цього року.

– Я прибічник середнього ремонту доріг. Після цього дорожнє покриття простоїть не менше п’яти років. Тому в 2017 році, як і у минулому, основна увага буде приділена середньому ремонту. Проте, і від ямкового ремонту повністю відмовитися доки не вийде. Це, передусім, відноситься до ділянок, де треба запобігти подальшому руйнуванню дорожнього покриття, але при цьому, вони не потрапили в плани середніх ремонтів. Сьогодні у бюджеті просто не вистачить коштів для того, щоб за один рік привести в порядок усі запорізькі дороги. Але, я упевнений, що ми зможемо це зробити за п’ять років, – сказав Володимир Буряк.