Ростислав Шурма: "Ми створюємо умови для розвитку потенціалу молоді"

Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма провів неформальну зустріч з молоддю комбінату, під час якої відповів на питання про економічну ситуацію в країні, наслідки блокади Донбасу, розвиток соціальної сфери, тощо.
Під час зустрічі Ростислав Шурма зазначив, що молодь комбінату відрізняється своєю енергією, активніс-тю, прагне до розвитку, а комбінат зі свого боку створює усі умови для реалізації таланту і потенціалу мо-лодих.

“Головне для мене як керівника підприємства в тому, що запоріжсталівська молодь показує приклад не лише в організації активного дозвілля, культурних, спортивних заходів, але передусім в ефективній роботі. Молодь бере живу участь в житті комбінату, ділиться своїми прогресивними, інноваційними технічними ідеями, реалізовує екологічні проекти. Старається підтримати свою молодь і комбінат. Так, нами прийнято рішення про збільшення безвідсоткових позик для молодих сімей до 10 тисяч гривень”,   підкреслив Генеральний комбінат ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма.

В ході зустрічі з молоддю обговорювалися соціально-економічна ситуація в країні і наслідки блокади для комбінату. Ростислав Шурма, відповідаючи на ці питання, сказав, що комбінат “Запоріжсталь” до негатив-ного розвитку подій дуже серйозно підготувався і цей складний період здолав без втрат для виробництва: “Ситуація в Україні погіршується, але в цих умовах комбінат працює стабільно. У цілому економіка країни може постраждати дуже серйозно, і я не виключаю, що нас чекають відключення електроенергії”.

Враховуючи важку економічну ситуацію в країні, комбінат прийняв рішення про розширення соціального пакету. Зокрема, окрім збільшення безвідсоткових позик для молоді, на ПАТ “Запоріжсталь” у 28 разів збільшена сума медичного страхування працівників – тепер вона складає 75 тис. гривень на рік.
ПАТ “Запоріжсталь” є одним з видатних працедавців і платників податків Запорізького регіону. Пріоритетом соціальної політики підприємства є підвищення соціальної захищеності і зниження соціального навантаження на колектив. Соціальний пакет ПАТ “Запоріжсталь” є одним з кращих серед підприємств галузі і включає медичне страхування і обслуговування, надає можливості індивідуального, сімейного, а також оздоровлення дітей співробітників за пільговою ціною, інші гарантії.