Зніми фільм на весняних канікулах і виграй грошовий приз

Попереду – весняні канікули! Ми знаємо, як провести вільний час не лише весело, а й корисно: зняти власне кіно! 20 квітня закінчується прийом заявок на конкурс дитячих короткометражних фільмів від «Чілдрен Кінофесту» і у тебе ще є час, аби створити власний кіношедевр.

Десять фільмів-фіналістів будуть показані на великому екрані у рамках IV «Чілдрен Кінофесту», а переможець отримає приз у розмірі 20 тисяч гривень.

 

До участі приймаються стрічки, тривалістю від 1 до 8 хвилин, без жанрових і тематичних обмежень, створені молодими людьми у віці від 7 до 14 років. Щоб подати роботу на конкурс, потрібно завантажити готове відео на один із безкоштовних онлайн-сервісів і заповнити заявку на сайті childrenkinofest.com
Прийом заявок триває до 20 квітня 2017 року. Кожен учасник може подати на конкурс до 5 робіт. Десятка фіналістів, обрана селективною комісією, буде оголошена 20 травня. Ці десять фільмів 3 червня будуть показані на найбільшому екрані країни у столичному кінотеатрі «Київська Русь» у рамках IV «Чілдрен Кінофесту». 4 червня, під час Церемонії закриття фестивалю буде названо переможців конкурсу: Найкращий український дитячий фільм, який отримає почесний диплом та нагороду у розмірі 20 000 грн., а також лауреатів Спеціальних дипломів журі.

У 2015 році у рамках «Чілдрен Кінофесту» відбувся конкурс аматорських короткометражних фільмів «Зніми, як Мельєс!» За умовами, юні учасники створювали свої рімейки фільмів Жоржа Мельєса: головною вимогою було використання прихованого монтажу. Гран-прі здобули автори стрічки «Боягуз не грає у футбол» Давид Окс та Ліора Казацкер.

2016 року Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» відбувся у 18 містах і зібрав понад 30 тисяч глядачів. У 2017 році фестиваль триватиме в Україні з 26 травня по 4 червня.

Почесний посол IV «Чілдрен Кінофесту» – одна з найвідоміших українських письменниць, колумніст, сценарист і драматург Катерина Бабкіна.

Генеральні партнери фестивалю: Представництво Європейського Союзу в Україні, Державне агентство України з питань кіно, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Подія відбувається за підтримки Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».