Група швидкого реагування поліції Василівки затримала крадіїв кабелю

У місті Василівка Запорізької області група швидкого реагування поліції та оперативники по «гарячих слідах» затримали двох мешканців міста Дніпро. Зловмисники підозрюються у скоєнні трьох крадіжок кабелю ПАТ «Укртелеком».

З 13 березня 2017 року до Василівського відділу поліції Головного управління Національно поліції в Запорізькій області надійшло два повідомлення від диспетчера ПАТ «Укртелеком» про спрацювання охоронної сигналізації та крадіжки кабелю.

 

Працівники Василівського відділу поліції посилили заходи. Групи реагування поліції були максимально наближені до місць можливих пошкоджень кабелю. 17 березня 2017 о 03:09 надійшло повідомлення про спрацювання сигналізації на вузлі зв’язку по вулиці Свердлова.

За вказаною адресою терміново прибули поліцейські групи швидкого реагування поліції. Вони нікого не виявили, проте досвідчені правоохоронці помітили сліди на асфальті, які були схожі на слід від кабелю. За цим слідом поліцейські дійшли до одного з гаражних кооперативів міста. Завдяки оперативним і злагодженим діям стражі порядку затримали чоловіка, який знаходився в автомобілі «ВАЗ-21093», а також викрадений кабель.

За матеріалами відділу комунікації поліції Запорізької області