Володимир Буряк: "Мені не потрібна показуха з проведенням суботника раз на рік! Місто необхідно прибирати щодня"

Міський голова Володимир Буряк провів у п’ятницю, 17 березня, нараду, присвячену питанням прибирання міста після зими. Керівники районних адміністрацій, профільних департаментів, комунальних підприємств відзвітували про хід робіт, які тривають в усіх районах Запоріжжя.
У ході наради комунальники запропонували провести 1 квітня традиційний загальноміський суботник.

Проте міський голова виразив категоричну незгоду з такою позицією.

 

– Не смішіть людей, хоч і запланували суботник на 1 квітня. Ви хочете мене переконати, що за один день ми зможемо прибрати усе місто? Навіщо проводити раз на рік суботник, який за останній час перетворився на звичайну показуху комунальних підприємств? Прибирати місто необхідно щодня, це ваша робота! – наголосив, звертаючись до керівників КП, Володимир Буряк.

Міський голова доручив залучити до робіт по прибиранню міста ресурси усіх комунальних підприємств. Це не лише “Титан”, “Зеленбуд”, “ЕЛУАД”, але і концерн “Міські теплові мережі”, “Водоканал”, “Запоріжміськсвітло”, у яких також є робітники і необхідна техніка. Завдання комунальників – прибрати закріплені території, ділянки, прилеглі до їхніх об’єктів.

Районним  адміністраціям доручено активізувати роботу з малим та середнім бізнесом, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, які повинні прибрати прилеглі і закріплені за ними території. Це відноситься також до шкіл, дитячих садів, лікувальних установ.

– Я не можу зрозуміти одного: навіщо оголошувати суботник, щоб показово вивести людей на роботу в один конкретний день. Хочете влаштувати парад комунальної техніки під спалахи фотоапаратів? Хочу нагадати, що відповідно до Правил благоустрою підприємства, установи, організації, і без мого особливого розпорядження про суботники, повинні проводити прибирання закріплених територій. Контролювати виконання робіт – завдання районних адміністрацій, інспекції по благоустрою міської ради, профільних департаментів. І нехай керівники кожного підприємства, відповідно до їхнього графіку роботи, самостійно визначаються, коли вийти на прибирання і навести порядок на своїй же території, – заявив Володимир Буряк.

Нагадаємо, міський голова поставив завдання комунальним службам навести порядок у місті до 9 квітня.