Рятувальники надають допомогу дітям, які прибули із зони АТО для проходження планового медичного огляду

Обласна влада спільно із рятувальниками Запорізького гарнізону та лікувальні заклади області долучилися до благодійного проекту оперативного командування «Схід» «Допомога йде». Відтепер, жителі прифронтових міст та сіл Донецької і Луганської областей зможуть отримати якісну та своєчасну медичну допомогу у лікувальних закладах області.

22 березня співробітники Регіонального штабу з питань внутрішньо-переміщених осіб  ГУ ДСНС області провели первинну реєстрацію особи переселенця для виявлення потреб  сімей, які напередодні прибули в Запоріжжя для проходження планового медичного огляду.

 

Крім того, психологи ДСНС області провели бесіди з дітьми та батьками для того, щоб визначити їхній психологічний стан для подальшого надання необхідної допомоги. За підсумками бесід встановлено, що через постійний стрес пов’язаний з військовим конфліктом, психологічний стан дітей ледве можна назвати задовільним. Тому, психологічна служба працює над тим, щоб задіяти якомога більше громадських та благодійних організації, які працюють у напрямку забезпечення психосоціальної підтримки та психічного здоров’я в умовах надзвичайних ситуацій для надання необхідної допомоги.

У свою чергу представники Запорізької обласної організації Червоного Хреста України, які починаючи з 2014 року активно допомагають внутрішньо переміщеним особам, надали ваучери на придбання продуктів харчування в одному із гіпермаркетів області.