У Запоріжжі ліквідовано два підпільні цехи з виробництва алкоголю, який збувався через Інтернет

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Запорізькій області спільно з працівниками прокуратури викрили роботу двох підпільних цехів з виробництва спирту та схему продажу фальсифікованих алкогольних напоїв через Інтернет.

У рамках проведення операції “Акциз-2017” та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України, встановлено двох організаторів цехів з виготовлення спирту. У подальшому ця продукція використовувалась для виробництва фальсифікованого алкоголю, який виготовляли шляхом змішування спирту з водою і додаванням різних ароматизаторів. Цю суміш ділки реалізовували за допомогою оголошень, які розміщувалися на одному з сайтів у мережі Інтернет.

 

У результаті низки проведених обшуків вилучено понад 1,3 тис. літрів спирту, 325 літрів фальсифікованого алкоголю, 8,46 тис. літрів сировини для виготовлення спирту, 11 літрів ароматизованої рідини, а також обладнання, яке використовувалося в незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого перевищує 1 млн. грн.
На даний час тривають слідчі дії, вилучені товарно-матеріальні цінності передано на відповідальне зберігання.

Головне управління ДФС у Запорізькій області