Володимир Буряк візьме участь у робочій нараді Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана

Міський голова Володимир Буряк знаходиться у відрядженні у Києві. Сьогодні він візьме участь у робочій нараді Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з членами Правління Асоціації міст України.

Планується обговорити: проблемні питання функціонування підприємств – постачальників тепла; тарифи на електроенергію для забезпечення зовнішнього освітлення і роботи міського електротранспорту; впровадження медичної реформи на вторинному рівні, зокрема створення госпітальних округів тощо.

 

Планується, що в нараді також візьмуть участь віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, керівники ряду міністерств і інших державних органів.

– До порядку денного внесені питання, які важливі не лише для Запоріжжя, але і для інших міст, місцевих громад України. По кожному з них у міської влади Запоріжжя, Асоціації міст України є конкретні пропозиції до уряду. Сподіваюся, Кабінет Міністрів України прислухається до нашої позиції, адже саме органи місцевого самоврядування представляють інтереси місцевих громад, – заявив Володимир Буряк.

Сьогодні ж в Києві відбудеться і засідання Правління Асоціації міст України, в якому також візьме участь Володимир Буряк. На розгляди Правління Асоціації міст України винесені такі питання: про прийом у члени Асоціації міст України, про затвердження кошторису витрат АГУ на 2017 рік та інші.
Нагадаємо, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк є членом Правління Асоціації міст України і головою Запорізького регіонального відділення Асоціації міст України.