Рятувальники долучилися до проекту оперативного командування «Схід» «Допомога йде»

Обласна влада спільно із рятувальниками Запорізького гарнізону та лікувальні заклади області долучилися до благодійного проекту оперативного командування «Схід» «Допомога йде».

Відтепер, жителі прифронтових міст та сіл Донецької і Луганської областей зможуть отримати якісну та своєчасну медичну допомогу у лікувальних закладах області.

 

21 березня у рамках проекту, завдяки зусиллям  ОК «Схід», очільника Запорізької області Костянтина Бриля та народного депутата Ігоря Артюшенка 25 дітей – мешканців Ясинуватського та Бахмутського районів Донецької області, прибули до Запорізької обласної дитячої лікарні для проходження планового медичного огляду та лікування.
Територія, на якій проживають діти знаходиться під постійними обстрілами російських окупантів. За словами координатора проекту «Допомога йде» офіцера відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» Бориса Кутового, сьогодні на лінії фронту дуже важко надати планову кваліфіковану медичну допомогу мешканцям, які залишилися у зоні зіткнення. Особливого медичного піклування потребують діти та соціально-незахищені верстви населення, тому проект має на меті допомогти саме таким людям.

Рятувальники долучилися до зустрічі дітей, аби провести первинну реєстрацію особи-переселенця та дізнатися про потреби сімей, які сьогодні прибули в Запоріжжя, з метою надання допомоги силами волонтерських та громадських об’єднань.

«Запорізькі рятувальники показали новий формат взаємодії у вирішенні проблем, з якими стикнулися не тільки внутрішньо переміщені особи з Донецької та Луганської областей, а й цивільне населення, яке проживає дотепер в зоні проведення АТО. Співробітники Служби порятунку Запоріжжя подають приклад іншим областям, допомагаючи людям, які не зрадили рідну землю та не залишили власні домівки, задіюючи міжнародні та всеукраїнські благодійні організації» – зазначив координатор проекту «Допомога йде» офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Схід» Борис Кутовий.