Рятувальники взяли участь у семінар – нараді оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

22 березня на базі Запорізької обласної ради професійних спілок відбулась нарада – засідання міжвідомчого штабу з координації оздоровчої кампанії 2017 року.

Участь у нараді взяли представники Федерації профспілок України, Держаної фіскальної служби, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Департаменту охорони здоров’я та інших.

 

Основне питання, яке обговорювалося, – підготовка та проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році. Як зазначив начальник управління державного нагляду та контролю ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Євген  Водоп`янов: « Одним  з надважливих завдань для рятувальників є забезпечення безпеки на відпочинку під час курортного сезону у 2017 році. Для надання практичної допомоги в кожному районі, місті, де є об’єкти літного відпочинку і оздоровлення дітей, співробітники Головного управління спільно з іншими контролюючими органами,  проведуть семінар – наради з керівниками дитячих оздоровчих закладів».

У Департаменті соціально захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації повідомили що, у Запорізькій області планують свою роботу 35 позаміських дитячих оздоровчих закладів.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області