Запорізькі великі платники сплатили 466 мільйонів гривен ЄСВ

Впродовж січня-лютого 2017 року від підприємств, що перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС, поступило більше 466 мільйонів гривен єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження виросли майже на 184 мільйони гривен. Про це розповів керівник інспекції Роман Афонов. Зокрема, в лютому поточного року великі платники Запоріжжя сплатили більше 356 мільйонів гривен єдиного внеску.

 

Від своєчасних надходжень єдиного соціального внеску залежить наповнення соціальних фондів країни, а це означає, що громадяни можуть розраховувати на державні соціальні гарантії після безробіття, нещасних випадків, професійних захворювань, нарахування пенсійного забезпечення і інші соціальні виплати.

Крім того, звертаємо увагу, що підприємства, установи і організації, що використовують працю найнятих робітників, зобов’язані сплачувати суми єдиного соціального внеску за відповідний календарний місяць не пізніше 20 чисел наступного місяця.

Запорізьке управління офісу великих платників