Бюджет поповнився десятками мільйонів гривень

Співробітниками другого відділу Міжрегіонального оперативного управління Офісу великих платників податків була отримана оперативна інформація відносно посадових осіб запорізького підприємства, які з метою ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах використовують підприємства з ознаками «фіктивності».

 

З метою мінімізації податкових зобов’язань посадові особи підприємства відобразили в податковому обліку операції по взаєминах з підприємствами з ознаками «фіктивності». Згідно зі свідченнями посадових осіб (їх близьких родичів) підприємств – контрагентів, встановлено, що вказані посадові особи не мають відношення до даних фіктивних фірм.

У ході проведення оперативних заходів було встановлено неправомірне віднесення до витрат і податкового кредиту сум з придбання природного газу в розмірі декілька десятків мільйонів гривень. За результатами проведених заходів другим відділом міжрегіонального оперативного управління Офісу, підприємству було донараховано до сплати до бюджету більше 40 мільйонів гривень, які в поточному році поступили до бюджету.

 

Другий відділ Міжрегіонального оперативного управління