Оголошення конкурсу на відбір команд тренерів для проведення річного циклу навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі – АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує тендер на відбір чотирьох команд тренерів для проведення річного циклу навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

 

Коротко про навчання
Річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку ОТГ – практичний навчальний курс, що впроваджуватиметься за принципом «вчися і роби»: представники ОТГ не просто теоретично опановуватимуть підходи до розробки стратегій розвитку, а втілюватимуть їх на практиці, паралельно з навчанням розробляючи стратегії розвитку своїх територіальних громад.

Для участі у навчанні АМУ протягом квітня 2017 року відбере 100 ОТГ, що будуть згруповані у 4 навчальні групи, кожна з яких працюватиме за окремою програмою, підготовленою та впроваджуваною однією із чотирьох відібраних на цьому тендері команд тренерів. Кожна ОТГ буде представлена двома учасниками – службовцем посадовою особою місцевого самоврядування, відповідальною за питання розвитку територіальної громади, та представником місцевої громадської організації. Річний цикл навчання буде поділено на мінімум 4 тематичних сесії – дво- або триденні навчання, після якого учасники отримають завдання для втілення кожного наступного етапу розробки стратегії.

Конференція-запуск навчального циклу відбудеться в травні 2017 року, під час якої команди тренерів спільно з учасниками груп остаточно визначать річний графік засідань та місця їх проведення.

Допомогу ОТГ у впровадженні курсу на практиці надаватимуть консультанти з питань місцевого розвитку, що працюватимуть у всіх регіональних відділеннях АМУ.

Запрошуємо освітні центри, розвиткові організації, тренерів/команди тренерів, що мають практичний досвід розробки стратегій розвитку територіальних громад, до участі у тендері.

Основні вимоги до учасників тендеру:
– подання пропозиції на проведення усього річного циклу, а не окремих його блоків/модулів
– практичний досвід розробки стратегій розвитку територіальних громад;
– досвід проведення навчань для посадових осіб місцевого самоврядування, представників громадських організацій зі стратегічного планування;
– готовність до ділових поїздок в межах України в рамках впровадження навчання.

Інформація для представників юридичних осіб, що є платниками ПДВ. Товари, роботи та послуги, придбані в рамках реалізації проектів міжнародної технічної допомоги відповідно до вимог чинного законодавства України, звільняються від сплати ПДВ (Податковий кодекс України, Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 153). Відсутність підтвердження про намір працювати зі звільненням від ПДВ може бути підставою для виключення з розгляду поданої пропозиції.

Пропозиція обов’язково має містити:
– Назву подавача:
– у випадку, якщо пропозицію подає юридична особа – повна назва організації організаційна форма роботи, ПІП відповідальної особи, контактну інформацію (адреса, телефон, факс, електронна пошта, веб-сайт);
– у випадку, якщо пропозицію подає фізична особа: ПІБ, контактна інформація (телефон, електронна пошта);
– Резюме тренерів;
– Опис організаційної та змістовної структури річного циклу навчання (пропозиції щодо поділу на навчальні блоки (сесії), тематика, приклади завдань, методичний матеріал, відстеження результативності) (макс. 5 сторінок);
– Опис досвіду розробки стратегій розвитку територіальних громад (макс. 1 сторінка, бажано надати контакти осіб, з якими співпрацювали в ході розробки стратегій);
– Опис досвіду навчань з розробки стратегій (макс. 1 стор);
– Інформацію про попередній досвід співпраці з АМУ;
– Очікувану повну вартість послуг проведення навчання (не включаючи вартість переїздів та проживання).

– Для організацій та фізичних осіб-підприємців необхідно надати копії:
– Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
– Виписки з реєстрів платників ПДВ або платників єдиного податку,
– Для юридичних осіб, що є платниками ПДВ, необхідно зазначити про готовність працювати за процедурою звільнення від ПДВ.

Для участі у конкурcі потенційні надавачі послуг мають до 17.00 7 квітня 2017 року надіслати свої пропозиції в АМУ (адреса ел. пошти:  tender@auc.org.ua, поштова адреса: вул. Січових Стрільців 73, 11 поверх, м. Київ, 04053 із зазначенням «На тендер «Навчання зі стратегічного планування»).

Запитання прохання надсилати до 27 березня 2017 року письмово на адресу ел. пошти tender@auc.org.ua  (зазначивши в темі повідомлення «Запитання «Навчання зі стратегічного планування»).

Критерії відбору:
Заявка може набрати 500 балів, з яких:
1. Вартість робіт – 150 балів
2. Пропозиції щодо організаційної та змістовної структури навчального курсу – 200 балів
3. Досвід розробки стратегій розвитку територіальних громад  – 75 балів
4. Досвід проведення навчань з питань стратегічного розвитку    – 50 балів
5. Позитивний попередній досвід співпраці з АМУ – 25 балів

Результати відбору буде повідомлено після 15 квітня 2016 року.