Рятувальники дбають про безпеку мешканців геріатричних установ

23 березня фахівці Головного управління ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну  роботу в Запорізькому геріатричному пансіонаті.

В таких закладах люди похилого віку перебувають цілодобово і дуже важливо забезпечити безпеку і не допустити виникнення надзвичайних ситуацій, адже ця категорія населення є дуже вразливою та потребує особливої уваги.
Рятувальники провели лекцію із співробітниками пансіонату, роз’яснили загальні вимоги та правила пожежної безпеки, аби убезпечити мешканців закладу від нещасних випадків.

 

Присутні уважно слухали виступаючих та ще раз пригадали необхідні знання щодо експлуатації первинних засобів пожежогасіння, а також дії в разі виникнення пожежі чи інших надзвичайних ситуацій, порядок проведення евакуації пацієнтів та персоналу.

Крім того, рятувальники провели профілактичні бесіди з підопічними закладу, у ході яких розповіли про правила користування електричними приладами та необхідності дотримуватися основних правил безпеки аби не наразити своє життя та життя оточуючих на смертельну небезпеку.

Для детальнішого ознайомлення з аспектами безпеки життєдіяльності фахівці ДСНС надали людям тематичні пам’ятки, яскраві календарики та газету «Ситуація».