„Спорт для всіх – спільна турбота” в Запорізькій області

Найціннішим для людини є здоров’я, воно потребує уваги та зміцнення. Існує найкращий спосіб його поліпшення та підтримки – це заняття фізичною культурою та масовим спортом. Ці заняття для більшої ефективності повинні відбуватися на свіжому повітрі та на спортивній споруді чи на простому спортивному майданчику.

З метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування простіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення з 01 по 30 квітня 2017 року в Запорізькі області проводиться Всеукраїнський місячник з упорядкування спортивних майданчиків „Спорт для всіх – спільна турбота”.

 

В Запорізькій області проведення місячника організовано Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації, КЗ «Обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” ЗОР, обласними радами спортивних товариств та іншими зацікавленими організаціями.
Для інформаційно-пропагандистської підтримки обласним центом виготовлено та розповсюджено 400 афіш. На регіональних радіо «Великий Луг», «Обласне радіо»,FM-103,7 розміщено аудіоролик.
Під час місячника будуть проведені необхідні роботи на спортивних майданчиках за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення, які заздалегідь визначені в містах та районах області.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Місячника здійснює спеціально створений організаційний комітет, затверджений управлінням молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА
Безпосереднє керівництво проведення Місячника в області покладено на КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” ЗОР, т. 233-86-89, 220-06-71.