Запорізький капелан розкаже дітям про армію

У зустрічі візьме участь Андрій Петров – доброволець АТО, сирота і безхатченко.
23 березня 2017 року у приміщенні Січового колегіуму м. Запоріжжя (у Хортицькому мікрорайоні, біля “Амстора”, Ювілейний проспект, 19,) відбудуться три уроки «Дітям про армію» (інформація про мінну небезпеку) для школярів різних класів. Ведучий – Володимир Синєпольський, капелан відокремленого підрозділу м. Запоріжжя ГО «Українське капеланство».

ЗМІ запрошуються об 11-00 (актова зала).
Участь також візьмуть Ігнатченко Сергій Борисович – координатор проекту «Дітям про армію» та Андрій Петров – доброволець АТО, круглий сирота, мешканець Запоріжжя, який досі не має власного житла. Багатодітні родини бездомних випускників інтернату – братів Андрія і Михайла Петрових підтримують християнські церкви, БО «БФ-Наше майбутнє», 2-й Запорізький місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги, фейсбук-група «Асоціація безхатченків Запорізької області», запорізькі капелани, представники ЗМІ.

 
Володимир Синєпольський, запорізький капелан:
– Духовно-патріотичне виховання – важлива складова світосприйняття людини і нашого суспільства. Дитині добре вчасно наголосити на моральних засадах. Для міці громадянської та патріотизму добре розповісти про подвиг захисників України та надати певні знання з громадянської оборони. Для нашої Запорізької області це є дуже актуальним. Також патріотизм є у повсякденному житті у любові до Батьківщини, до родини, у ставленні до себе і людей, до праці, до природи та довкілля.

Уроки з мінної небезпеки проводяться у рамках духовно-патріотичного виховання молоді за згодою директорів освітніх закладів м. Запоріжжя та Запорізької області за підтримки ГО «Українське капеланство» та МСК «Запорозька Січ». Уроки вже відбулися у Запорізькому гідроенергетичному коледжі, у загальноосвітній школі № 89 м. Запоріжжя та у закладах Бердянського району Запорізької області. Також запорізькі капелани, козаки та ветерани АТО підтримують сімейне влаштування сиріт і займаються наставництвом сиріт – вихованців та випускників інтернатів. Ця діяльність (наставництво сиріт) включена до розробки місцевої Програми зменшення безхатченства у м. Запоріжжя і Запорізькій області та потребує фінансової підтримки з боку зацікавлених благодійних фондів та організацій.

Підготувала Олена Гула,
координатор фейсбук-групи «Асоціація безхатченків Запорізької області»
Група діє за підтримки БО «БФ-Наше майбутнє»