Більше 300 запорожців пройшли навчання на тренінгах конкурсу "Ми - це місто" ПАТ "Запоріжсталь"

22 березня 2017 року у рамках конкурсу соціальних ініціатив “Ми – це місто” відбулося третій тренінг по соціальному проектуванню для представників громадських організацій, муніципальних установ і ініціатив-них запоріжців. У тренінгах, організованих ПАТ “Запоріжсталь” цього року, взяли участь більше 300 запорожців.

У ході тренінгу координатори проекту і члени експертної ради ознайомили запорожців з умовами участі в конкурсі, тонкощами підготовки заявки, а також відповіли на питання. Варто зазначити, це третій тренінг, організований в поточному році у рамках конкурсу соціальних ініціатив ПАТ “Запоріжсталь”.

 

“Ми – це місто” – не лише конкурс грантів. Це масштабний проект, який навчає, об’єднує, надихає, дає нові знання і можливості, розвиває культуру соціального проектування, реалізує ініціативи городян, підвищує активність місцевих громад. Сьогодні до участі в конкурсі надійшло вже більше 60 заявок. Ми приймати-мемо заявки до кінця березня. Тому усім, хто хоче зробити місто краще, варто поквапитися”, – відмітив голова експертної ради конкурсу “Ми – це місто”, директор по капітальному будівництву і інвестиціям ПАТ “Запоріжсталь” Олексій Лебедєв.

П’ятий сезон конкурсу соціальних ініціатив “Ми – це місто” стартував 2 березня 2017 року. Грантовий фонд на реалізацію кращих соціально значимих ініціатив городян збільшений до 3 млн гривень, при долевій уча-сті підприємств ПрАТ “Запоріжкокс” і ПрАТ “Запоріжвогнетрив”. Сума гранту на проект конкурса може скласти до 100 тис. гривень.

Корпоративна соціальна програма “Ми – це місто” ініційована комбінатом “Запоріжсталь” і працює з 2013 року. За 4 роки дії програми для участі в конкурсі було подано 667 заявок, котрі пройшли експертний від-бір. У рамках соціальної програми “Ми – це місто” реалізоване 96 проектів, загальна сума грантів склала близько 6 млн. грн.