Проблемі сирітства присвятили документальний фільм

Мета проекту – створення і реалізація повнометражного документального фільму “ТИ НЕ ОДИН”! (2017 рік, режисер Ганна Барсукова), з метою привернення уваги суспільства до проблеми сирітства. Це дозволить глядачеві не залишитися байдужим, змінити відношення до поняття “сім’я”, “опіка” і “усиновлення”, і навчитися не ділити дітей на “своїх” і “чужих”.

 ОБГРУНТУВАННЯ НЕОБХІДНОСТІ СТВОРЕННЯ ПРОЕКТУ
Усі ми знаємо, як велике значення сім’ї в житті кожної людини, суспільства і держави. Саме, сім’я для кожної людини – невичерпне джерело любові, відданості і підтримки. У сім’ї закладаються основи моральності, духовності і терпимості.

Здорова, міцна сім’я – запорука стабільності і процвітання будь-якого суспільства.
Сім’я – це та громадська структура, яка виховує людину, як члена суспільства. Саме, в сім’ї спочатку складається світогляд людини формуються його соціальні якості. У зв’язку з цим, однією з головних проблем зараз є сирітство. Численні опитування показують, що більшість людей позитивно відносяться до опіки і усиновлення, але самі – не готові узяти дитину в сім’ю.

Перефразовуючи вірш Роберта Рождественського “Все починається з любові”. можна сміливо стверджувати, що “Все починається з сім’ї”.

Сім’я – це і є те, заради чого варто прокидатися щодня, дихати кожну секунду, і благати Бога кожну мить, щоб він зберігав, оберігав і захищав її. Сім’я – не осередок держави. Сім’я – ця держава і є.

Герої проекту “ТИ НЕ ОДИН”! – багатодітні батьки прийомних сімей, яких не лякають складнощі.

Світу потрібні герої! І вони у нас є!

Батьки, які можуть сміливо узяти на себе відповідальність за долю підлітків, які осиротіли, а також дітей-інвалідів, гідні уваги.

У Ростові-на-Дону мешкають дві унікальні сім’ї (головні герої фільму), в яких з прийомними дітьми відбуваються справжні чудеса – перетворення в кращу сторону.

В одній сім’ї – діти, з діагнозом ДЦП – раптом почали ходити, говорити і посміхатися!

У іншій – підлітки, яких охопило горе, які зневірилися – знову навчилися ВІРИТИ у світле майбутнє!

Широко освітити проблему сирітства є головним завданням фільму.

Дитина, яка живе в прийомній сім’ї, зростає успішною людиною, стає сильною упевненою особою.

Здорова сім’я – здорова нація!