У Запорізькій області за минулу добу рятувальники ліквідували 16 пожеж в екосистемах

За минулу добу вогнеборці 16 разів виїжджали на гасіння пожеж на відкритих територіях, до ліквідації яких залучалось 24 одиниці техніки та 90 рятувальників. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 4,45 га.

Найбільше загоряння виникло 25 березня о 10:54 в Комунарському районі м.Запоріжжя. На території дачного кооперативу горіла суха трава на відкритій території на площі 1,5 га. 26 березня о 04:12 на вул. Автозаводська Комунарського району горів очерет на відкритій території загальною площею 1 га. Рятувальники вчасно приборкали полум’я та запобігли розповсюдженню вогню на більш значну територію.

 

Розпочався пожежонебезпечний період, коли достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Тому у період підвищеної пожежної небезпеки рятувальники застерігають не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків.