Запорізька прокуратура стала епіцентром патріотичного виховання

24-го березня в приміщенні Запорізької обласної прокуратури була організована фотовиставка і «Урок мужності» від захисників України. До цього були залучені добровольці, ветерати прокуратури і військовослужбовці. Маленькі українці, і україночки уважно спостерігали за всім дійством, і потім навіть могли поставити запитання, сучасним героям України.

Ми відкриваємо нашу фотогалерею присвячену: співробітникам прокуратури Запорізької області, а нині живим героям, ветеранам АТО, нашим колишнім колегам і одночасно воїнам, які захищали нашу батьківщину у складний час. Адже в 2014 році, коли агресор підступно напав на Українські землі, саме ці люди не вагаючись добровільно пішли захищати нашу державу, мир та спокій в ній. Ціною свого здоров’я, наші колеги співробітники прокуратури, разом з тисячами інших запорожців боронили територіальну цілісність нашої держави. І ціну цьому подвигу, ми ніколи не забудемо. Дана фотогалерея нагадуватиме нам, щодня приступаючи до роботи, пам’ятати їх подвиг…

 

Представники 55-ї окремої артилерійської бригади прийняли активну участь в проведенні «Уроку мужності» для дітей. Як сказав заступник частини Немінський Ігор Вікторович «Дорогі діточки, те що зараз відбувається на сході України, це велике лихо. І ми робимо все, для того, щоб воно не дійшло до вас».

Командування 55-ї бригади висловлює подяку Запорізькій обласній прокуратурі за запрошення на даний захід, і різниманітну співрацю і підтримку.