Благодійний фонд Порошенко і Запорізький інститут післядипломної освіти підписали Меморандум про співпрацю

У рамках візиту до Запоріжжя Глави Благодійного фонду Порошенко, дружини Президента Марини Порошенко відбулося підписання Меморандуму про співпрацю фонду Порошенко і комунального закладу «Запорізький інститут післядипломної освіти» Запорізької обласної ради про співпрацю в питаннях розвитку інклюзивної освіти в  Україні.

 

За словами голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, підписаний Меморандум дозволить розвивати систему підготовки та підвищення кваліфікації педагогів, які працюють в області інклюзивної освіти не тільки в Запорізькому регіоні, а й, в цілому, в Україні.

– З огляду на те, що Запорізька область є пілотною в реалізації проекту з інклюзивної освіти, то перед нами стоять більш відповідальні задачі.  Першим етапом було створення інклюзивних класів у загальноосвітніх школах. Тепер перед нами стоїть завдання – підняти на гідний рівень підготовку і підвищення кваліфікації педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. У нашому інституті працюють кваліфіковані фахівці, вже накопичується методична база з урахуванням результатів роботи інклюзивних класів, – зазначив Григорій Самардак.

Під час відвідування інституту Марина Порошенко також ознайомилась з роботою кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті, побувала в лабораторії з робототехнікою для розвитку логіки і моторики у дітей з інвалідністю.