Головне завдання виборів об'єднаних громад – захист країни

25 березня партія «Батьківщина»на своєму з’їзді ухвалила одностайне рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

Звертаючись до його учасників, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко висловила переконання, що головними завданнями в ході виборів до об’єднаних громад стане захист маленьких сіл від знищення та збереження України.

 

 «Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета – надійно захистити сільськогосподарську землю від розпродажу, щоб ніхто не міг навіть кроку зробити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс» – наголосила Юлія Тимошенко. Вона також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об’єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об’єднати виборців:
Ю.Тимошенко закликала соратників йти до людей, адже впевнена: кожен може переконати, що цілі – світлі, потенціал України – шалений, і Україна, як післявоєнна Німеччина, в змозі стати на ноги не за 25 років, а за лічені роки.

«Ми з вами маємо дуже особливу роль і завдання: вибороти право поставити Україну на ноги! На виборах 30 квітня розпочнеться й продовжиться славетний шлях і команди «Батьківщини», і нашої великої Батьківщини – України до справжнього, абсолютно гідного кожного нас майбутнього. Я вірю в нас! Я вірю в наше майбутнє!», –  зазначила лідер партії, звертаючись до делегатів з’їзду.