Конкурс зачісок

Елізабет Сімушина, студентка Запорізького вищого професійного училища моди і стилю, стала переможницею  обласного етапу ІІ  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар».

тепер дівчина представлятиме  наш Запорізький край на всеукраїнському рівні. Її фахову підготовку забезпечили  команда викладачів та майстрів виробничого навчання  навчального закладу, та найвагоміший внесок у розвиток професійних навичок своєї учениці зробила  майстер Олеся Кравцова.

 

Конкурс пройшов на базі зазначеного навчального закладу. У конкурсі взяли участь п’ять кращих майстрів –  молодих талановитих перукарів.Попри напружену  атмосферу – хвилювання учасників, настанови тренерів та супроводжуючих, підготовка на високому рівні та прагнення до перемоги кожного із п’яти учасників –  конкурсанти продемонструвати свої здібності, смак, подарували красу, чарівні зачіски, образи моделей та гарний настрій всім, хто потрапив на це свято. А серед гостей і глядачів були  воїни легендарної 55-ої Запорізької артилерійської бригади. Хлопці із задоволенням переглянули шоу, поспілкувалися із дівчатами і домовилися про подальші  спільні події і заходи.