Муніципальна аварійна служба отримає додаткову техніку

Минулого тижня в Запоріжжі була презентована оновлена система роботи єдиної міської інформаційно-диспетчерської служби “15-80”. Створений і почав працювати інформаційний портал служби “15-80”.

Тепер заявки з питань ЖКГ запоріжці можуть подавати не лише по телефону, але і через Інтернет. Посилений контроль за виконанням заявок, що надійшли. Тепер жодна з них не може бути закрита без підтвердження з боку заявника про виконання робіт.

 

Ознайомившись з роботою  оновленої служби “15-80”, міський голова Володимир Буряк зазначив, що вона повинна стати дієвим механізмом вирішення проблем, які багато років існують в запорізькому ЖКГ. Проте ефективно система запрацює тільки тоді, коли в Запоріжжі діятиме сучасна, укомплектована необхідними фахівцями і устаткуванням Муніципальна аварійна служба.

За дорученням міського голови, в нашому місті, на базі комунального підприємства “Запоріжремсервіс”, вже створена Муніципальна аварійна служба, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету. Її завдання не лише локалізувати аварії, але і усунути їхні наслідки, відновити надання відповідної послуги (наприклад, холодного водопостачання), не залишаючи запоріжців наодинці з проблемою.  
Муніципальна аварійна служба вже працює. Зараз триває процес її комплектації необхідною технікою. На найближчій сесії міської ради планується внести зміни в ряд міських програм.  В результаті кошти міського бюджету будуть перерозподілені і спрямовані на закупівлю п’ятнадцяти автомобілів для аварійних бригад, а також необхідних інструментів і устаткування для укомплектовування цих бригад і автомобілів. У п’ятницю винесення відповідних проектів на сесію підтримали члени виконавського комітету Запорізької міської ради.

– Муніципальна аварійна служба отримає додаткову техніку. У результаті в кожному районі у нас буде мінімум три повністю укомплектовані аварійні бригади, які зможуть оперативно реагувати на виклики городян, – зазначив міський голова Володимир Буряк.