На території Запорізької області може з’явитись Ступа Миру

Вчора перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков провів зустріч із відомим на весь світ своєю миротворчою і антивоєнною місією японським буддійським монахом Дзюнсей Терасавою.

Орден Ніппондзан Мёходзі в Україні, яким опікується Сенсей Терасава, опрацьовує з місцевими громадами можливість зведення Ступи Миру, яка є об’єктом, покликаним об`єднувати людей усіх рас і віросповідань в пошуках миру і спокою.

 

За словами буддійського миротворця, найбільш сприятливим місцем для її розташування є село Терпіння в Мелітопольському районі. До речі, аналогічні об’єкти побудовано по всьому світу: у Європі, Азії і США.
– В Терпіні Мелітопольського району багато курганів, які мають із ступами спільне коріння. Тому зведення Ступи Миру в серці скіфської цивілізації є надважливим явищем, – сказав Терасава-сенсей.

Попереднім проектом передбачається, що будівля Ступи Миру буде  30 метрів заввишки і 50 метрів в діаметрі.
Учасники зустрічі, серед яких був і депутат Запорізької обласної ради Олег Буряк, також обговорили загальнолюдські питання, вплив енергій на розвиток цивілізацій і сенс людського життя.

Єгор Семенков і Сенсей Терасава обмінялись книжками: всесвітньо відомий монах отримав «Енциклопедію Запорізької області», яка містить інформацію про історію і сьогодення регіону в тому числі і англійською мовою, а один з керівників Запорізької обласної ради – книгу про всесвітнє братерство, автором якої є Терасава-сенсей.