Центральна лікарня Якимівського району отримає новий імпульс для розвитку

Запорізька обласна рада розвиватиме Якимівську центральну лікарню. Адже це є необхідною умовою для отримання Кирилівкою статусу курорту. Про це заявив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков під час робочої поїздки до Якимівського району.

Відвідавши Якимівську ЦРЛ, він поспілкувався з лікарями і пацієнтами стаціонарних відділень (їх в лікарні 7), з відвідувачами  консультативної поліклініки, в яку входить п’ять загально-лікарняних відділень і допоміжні підрозділи і відзначив задовільний стан приміщення основної будівлі лікарні. – Минулого року обласний бюджет надав 5 млн. грн. на її капітальний ремонт цього комунального закладу.

 

За словами головного лікаря Якимівської ЦРЛ Валерія Строканя, за сезон Якимівський районі і, зокрема, Кирилівку відвідують до 3-х мільйонів туристів. Влітку кількість населення району збільшується в 10 разів. При офіційній чисельності Якимівського району 34 тис. людей одночасно на його території знаходяться до 300 тис. осіб.

– Тому ця територія вимагає особливої уваги обласної влади і влади всієї країни. Кирилівка є привабливою для туристів. Але сьогодні вона не має статусу курортної зони. Тому ми повинні докласти максимум зусиль для надання цього статусу. Вже цього року обласна рада виділяє 5,5 млн. грн. на проектування каналізації і 1,3  млн. грн. – на проектування водопостачання. Після появи цих інфраструктурних об’єктів Кирилівка може розраховувати на отримання звання «курорт». Ми розуміємо, що лікарня – також одна з необхідних умов цивілізованого надання послуг, тому інвестуватимемо в її приміщення і обладнання, – сказав Єгор Семенков.
Сьогодні є необхідність у придбанні дихальної апаратури для реанімаційного відділення, нових коагуляторів для жіночої консультації. Крім того, головний лікар обґрунтовує  нагальний ремонт водопостачання та палат-боксів в інфекційному відділенні.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради також зазначив, що обласна рада докладатиме всіх зусиль, щоб вивести центральну районну лікарню Якимівки на високий рівень з надання медичних послуг, а унікальний запорізький курорт зробити популярним в Європі. За інформацією місцевої влади, Кирилівку вже відкрили для себе мешканці Німеччини та інших європейських країн.