Урочисте нагородження

27-го березня відбулось урочисте нагородження першого гаубичного артилерійського дивізіону 55-ї окремої артилерійської бригади.

Нагороджував воїнів, тимчасово виконувач обов’язків командира частини Немінський Ігор Вікторович. Наші захисники отримали нагрудні знаки «Учасник АТО» і різні відзнаки та подяки від «Генштабу».Після проходження строкової служби, захотілось ще послужити і в листопаді 2013 року підписав контракт. Брав участь в бойових діях з самого їх початку. Незважаючи на травми колін, які отримав під час виходу з оточення в 2014 році, продовжую нести свій військовий обов’язок. І з бойовим настроєм їду на виконання бойового завдання. Зазначив сержант Голованов Артем Сергійович.

 

Артем Сергійович відноситься до таких людей, які не люблять багато говорити, а просто мовчки виконують свій обов’язок. Напевно тому, та й не тільки тому сержанта Голованова А. С. цінують і поважають товариші і командири.Перебуваючи на полігоні, наші хлопці проводили останні приготування перед відправкою. В кожного воїна бойовий настрій. Хлопці не сумніваються в правильності свого вибору, і з честю виконують свій військовий обов’язок. Найближчим часом вони знов, поїдуть боронити нашу неньку Україну. Бажаємо їм живими і неушкодженими повернутись додому…