Фізкультурно-розважальний турнір «Абітурієнт-2017» на приз ректора ЗНУ

Проведення фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на приз ректора Запорізького національного університету відбудеться у два етапи: 1 етапу – зонального – з 03 до 07 квітня 2017 року, а 2 етапу – фінального – 22 квітня 2017 року.

Керівники органів управління освітою та об’єднаних територіальних громад: начальник управління освіти Енергодарської міської ради Світлана Букреєва, директор департаменту освіти Запорізької міської ради Юлія Погребняк, заступник голови Якимівської районної державної адміністрації Інна Водоп’янова, начальник відділу освіти Бердянської районної державної адміністрації Веніамін Варакін, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиколаївської районної державної адміністрації Наталія Біла спільно з директорами закладів освіти обласного підпорядкування у термін із 3 по 7 квітня забезпечують участь команд учнів у зональному етапі турніру.

 

До 8 квітня буде розміщено заповнений електронний Протокол результатів виконання завдань учасників турніру в форматі EXEL, інформацію, фото та відео про перебіг подій на веб-ресурсах. До 8 квітня також потрібно заповнити електронні заявки на участь команд учнів – переможців зонального етапу – у фінальному етапі турніру в блозі «ЛІДЕР» (http://mofizkult-zp.blogspot.com)

Зони для проведення першого етапу фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2017» на Кубок ректора ЗНУ

До І зони (Якимівський район) входять такі команди: представники Мелітопольського району та м. Мелітополя, Веселівського району, Михайлівського району та Приазовського району. А також – спортсмени КЗ «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат І-ІІІ ст. Дивосвіт» Запорізької обласної ради, КЗ «Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст.» Запорізької обласної ради та КЗ «Новомиколаївська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Запорізької обласної ради.

До ІІ зони (Бердянський район) входять спортивні команди м. Бердянська, Куйбишевського району, Чернігівського, Розівського та приморського районів, а також КЗ «Чергінівської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ст.» Запорізької обласної ради та КЗ «Бердянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ст.» Запорізької обласної ради.

До ІІІ зони (м. Енергодар) належать спортивні команди з Токмацького, Василівського, Кам’янець-Дніпровського і Велико-Білозірського районів, а також м. Токмака.

До IV зони (Новомиколаївський район) відносять спортивні команди Запорізького, Оріхівського. Гуляйпільського, Вільнянського та Пологівського районів, а також із КП «Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст.» Запорізької обласної ради.

До V зони (Вознесенівський район) належать команди спортсменів Олександрівськоого. Заводського, Хортицького. Дніпровського, Шевченківського і комунарського районів та представники КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ст. Січовий колегіум» Запорізької міської ради та «Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст.» Запорізької міської ради.

Серед координаторів і учасників заходу: декан факультету фізичного виховання Микола Маліков, викладачі та студенти факультету (стосовно модуля першого і другого етапу турніру). Також призначені відповідальні особи за підготовку і проведення змагань в районних центрах області. В університеті завчасно підготували увесь необхідний спортивний інвентар для проведення фінального етапу турніру. У організації першого та другого етапу турніру беруть участь видатні спортсмени, яких залучили до нагородження призерів і переможців змагань.

Після проведення змагань у рамках турніру визначать призерів і переможців та урочисто їх нагородять грамотами, медалями і призами. Співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під час змагань проводитимуть профорієнтації заходи, розповідаючи старшокласникам про переваги здобуття вищої освіти в ЗНУ.

Директор Спортивно-оздоровчого комплексу Михайло Протас координує підготовку та проведення першого і другого етапу турніру. Також він готує спортивну базу для проведення фінальної частини турніру. Вона відбудеться 22 квітня  о 12 годині.