Розквітай! RUMBAMBAR design-market

Скоро в Запоріжжі, 22-23 квітня, в ДК Металургів, відбудеться вже другий RUMBAMBAR design-market – «Розквітай!»

Наприкінці березня, на першому дизайн-маркеті українських брендів RUMBAMBAR, запорожці змогли переконатися в тому, що наше місто не гірше інших міст-мільйонників, для яких такі шопінг-фестивалі стали майже звичними.

 

На першому RUMBAMBAR design-marketукраінскіе дизайнери особисто представили свої колекції одягу, взуття та аксесуарів. За словами організаторів, Наталії Смаглюк та Інни Андрєєвої, завданням маркету було не тільки закохати городян в творчість і харизму дизайнерів, але і зробити шопінг святом. Тому фішкою маркету став формат проведення – «розваги для всієї родини»: на території працювала великий дитячий майданчик, фото-зони, лаунж-зони і фудкорти зі смачною їжею та напоями, щоб всієї сім’ї було чим зайнятися.

До речі, великий інтерес викликали бесіди про моду – гості RUMBAMBARdesign-market зустрілися з візажистом і співзасновником бренду G.LVOV Тетяною Дроботею, головним редактором онлайн версії L’Officiel, самого просунутого українського журналу про світ моди, краси і мистецтві, Томою Міроненко, та психологом Еленою Сілаковою.

Українські дизайнери залишилися задоволені теплим прийомом і організацією. І окремі оплески запорізьким волонтерам, в числі яких були студенти Училища моди і стилю – вони допомагали організаторам влаштувати свято для городян.

Що чекає запорожців 22-23 квітня на «RUMBAMBARdesign-market. Розквітай!»? Його головною фішкою стане квітковий декор маркету, яскраві фотозоні, авторська їжа і, звичайно ж, харизматичні українські дизайнери з весняно-літніми колекціями одягу.

rumbambar.zp.ua
VK /rumbambarzp
INSTAGRAM rumbambar_zp
Facebook/rumbambarzp