Рятувальники провели інтерактивну лекцію для школярів у креативному центрі «Edison Space coworking»

Одна з найважчих проблем, перед якою стоїть молода людина, — це вибір професії. Адже, випускнику, який тільки готується вступити у доросле життя, легко загубитися без надійних орієнтирів.

29 березня рятувальники провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів міста Запоріжжя у рамках проекту «BЕ profi». Організатором заходу виступив креативний центр «Edison Space coworking».

 

Протягом дня на території центру функціонувало 9 різноманітних локацій, на яких спікери презентували свої професії. Однією із спеціальностей була саме пожежно-рятувальна справа.
Співробітники Служби порятунку «101» в інтерактивній формі розповіли школярам особливості цієї небезпечної, проте такої необхідної, героїчної професії. Особливий інтерес у підлітків викликала робота піротехніків, тому на ній зупинилися більш детально. Начальник сектору організації піротехнічних робіт Головного управління старший лейтенант служби цивільного захисту Олександр Юрковський розповів дітям про вибухонебезпечні предмети, їхню класифікацію, специфіку виявлення та знешкодження. Школярі могли наочно ознайомитися з ВНП, розглянувши навчальні макети вибухівок часів минулих війн.

Наприкінці заходу, для того, щоб на практиці відчути себе справжніми рятувальниками, школярі ознайомились із спецтехнікою, яка є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу та спробувати за допомогою пожежного ствола влучити струменем води в умовну ціль.

За матеріалами ГУ ДСНС України у Запорізькій області