Перепоховання єпископа Станіслава Падевського

Дорогі Брати Священики! Дорогі Брати та Сестри у Христі!
Як нам відомо, що земне життя єпископа Станіслава Падевського, завершилося у неділю 29 січня 2017 року, у чернечій келії монастиря братів Капуцинів в Сендзішові Малопольському.

У відповідь на слова Архиепископа Мечеслава Мокшицького Голови Конференції Єпископів України сказані підчас похорону у Сендзішові Малопольському: «перед твоїми співбратами та вірними прошу повернутися до своєї дієцезії щоб і надалі бути наріжним каменем, бо життя наше змінюється але не завершується. Віруючи в це, ти можеш бути присутній і підтримувати свою дієцезію живучи в іншому світі. Там, у Харкові двері твого катедрального собору відчиняються перед тобою, де Тебе чекають твої вірні, котрі шанують тебе, але через велику відстань та нестачу не можуть бути тут з нами. Чекають тебе у Львові та Кам’янці-Подільському, щоб біля твоєї труни мати змогу подякувати, за те, що ти був з ними і для них, як добрий пастир».

 

Обряд перезахоронения тіла святої пам’яті єпископа Станіслава Падевського на території Харківсько-Запорізької Дієцезії стане виразом вдячності Богові за особистість єпископа Станіслава, котрий став наріжним каменем Харківсько-Запорізької дієцезії. Маємо надію, що Його могила на Східній Україні буде надалі проповідувати Христа Воскресного, котрого Він за життя проповідував.

Тому прагнемо повідомити Вас та запросити до участі в у похоронних заходах, котрі відбудуться:
Харків, 7 квітня 2017 року
18:00 – впровадження тіла до Кафедрального Собору, 18:30 – Свята Меса поєднана з вечірнею за померлого, 19:45 – заупокійна Панахида у візантійському Обряді Молитовне чування біля гробу до 22:00

Запоріжжя, 8 квітня 2017 року
10:30 – впровадження тіла до Про-Кафедрального Собору,
11:00 – Свята Меса, Обряд захоронения тіла у крипті Про-Кафедрального Собору