Запоріжці вже задекларували понад 460 мільйонів гривень

Від початку кампанії декларування доходів громадян – із січня та за дві декади березня поточного року на Запоріжжі вже подано 14,6 тисячі декларацій на загальну суму 462 мільйони гривень. Це майже на 63 мільйони більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як зазначила в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, більшість звітів надійшло із податковими зобов’язаннями – усього задекларовано до сплати 23,3 мільйона гривень, що перевищує дані 2016 року на 6,5 мільйона. З цієї суми до бюджету вже сплачено 10,5 мільйона, що на 913 тисяч більше, ніж торік.

 

Для нарахування податкової знижки подано 2,6 тисячі декларацій, за результатами перерахунків 2,1 тисячі звітів громадянам буде повернено 3,3 мільйона гривень.
Нагадаємо, обов’язково мають бути задекларовані доходи, з яких не утримувався податок, у тому числі іноземні доходи, спадщина та подарунки, продаж або надання в оренду рухомого та нерухомого майна, цінних паперів та корпоративних прав, а також інші доходи.

Останній термін подання декларації у 2017 році – 3 травня. Декларація подається до Центру обслуговування платників за податковою адресою, тобто, за місцем реєстрації або в електронному вигляді за допомогою сервісу ДФС Електронний кабінет платника: https://cabinet.sfs.gov.ua/.

 

Головне управління ДФС у Запорізькій області