Заява Опозиційного блоку щодо ситуації у Мелітополі

Розгул ніким не контрольованого насильства захлеснув сьогодні усю країну. Від Луцька до Мелітополя люди все більше побоюються за своє життя і безпеку своїх близьких.

30 березня, о 2 годині ночі у двір депутата Мелітопольської міської ради від Опозиційного блоку Олени Трошиної кинули пляшки із запальною сумішшю. Постраждав фасад будинку, частково одне з вікон.

 

Цей інцидент став черговим у ланцюзі дій, спрямованих на залякування депутата, у тому числі – із залученням криміналітету. У ніч з 16-го на 17-і березня були підпалені дві аптеки, що належать сім’ї Олени Трошиної, а у січні 2016-го невідомі напали на депутата прямо біля її будинку.

У лютому залякуванням і погрозам також піддалися Секретар Мелітопольської міськради, представник Опозиційного блоку Галина Данильченко, депутат міської ради Дмитро Трухін. Винні досі не знайдені.

Запорізькі опозиціонери констатують: загрози, шантаж, напади на депутатів і членів їхніх сімей стали для Мелітополя небезпечною тенденцією. Безкарність лише підвищує градус цинізму замовників і виконавців цих злочинних дій.

Усе це відбувається на тлі потурання силовиків, губернатора області і центральної влади. Міському голові Сергію Минько дається карт-бланш на використання будь-яких методів і засобів у боротьбі з опозицією.

Опозиційний блок вимагає від Президента, СБУ, прокуратури: зупинити розгул криміналу і політичного терору, притягнути винних до кримінальної відповідальності, від мера міста – працювати виключно в правовому полі, щоб городяни могли бути упевнені у своїй захищеності і безпеці своїх близьких.

За матеріалами прес-служби Опозиційного блоку у Запорізькій області