На конкурс "Ми - це місто" ПАТ "Запоріжсталь" подані 279 заявок

До участі в конкурсі соціальних ініціатив “Ми – це місто” ПАТ “Запоріжсталь” поступила рекордна кількість заявок – 279 проектів. Ініціативи поступили від благодійних, комунальных, медичних, спортивних, освітніх і громадських установ і организаций м. Запоріжжя.

 Прийом заявок стартував 2 березня і тривав впродовж місяця. За цей період комбінат провів три повчальні тренінги по соціальному проектуванню, які відвідали більше 300 представників громадськості. В ході зустрічей координатори проекту і члени експертної ради ознайомили запорожців з умовами участі в конкурсі, тонкощами підготовки заявки, а також відповіли на питання.

У п’ятому, ювілейному сезоні конкурсу “Ми – це місто” кількість заявок, що поступили від ініціативних запорожців, знову побила рекорд. Зі свого боку, ми збільшили грантовий фонд на реалізацію проектів до 3 мільйонів гривен – таким чином, ще більше необхідних місту ідей отримають путівку в життя”, – відмітив глава експертної ради конкурсу, директор з капітального будівництва і инвестицій ПАТ “Запоріжсталь” Олексій Лебедєв.

З 1 квітня усі заявки, що поступили, пройдуть технічну експертизу, також будуть визначені полуфіналісти конкурсу, відбудеться відкрита презентація проектів-півфіналістів перед членами експертної ради. У квітні на сайті конкурсу “Ми – це місто” стартує онлайн голосування за “Народний проект”, в ході якого кожен запорожець зможе віддати голос за кращу, на його думку, ініціативу.

Проекти-переможці конкурсу “Ми – це місто” отримають гранти на реалізацію до 100 тис. гривен. У 2017 році ПАТ “Запоріжсталь”, при пайовій участі ПрАТ “Запорожокс” і ПрАТ “Запорожогнеупор”, збільшив грантовий фонд конкурсу до 3 млн гривен.

Нагадаємо, в 2016 році на конкурс “Ми – це місто” було подано 254 заявки. При цьому переможцями кон-курса в 2016 році визначені 38 проектів, із загальним бюджетом конкурсу понад 2,4 млн гривен.

Корпоративна соціальна програма “Ми – це місто” була ініційована комбінатом “Запорож-сталь” і працює з 2013 року. За 4 роки роботи програми для участі в конкурсі подані 667 заявок, які пройшли експертний відбір. У рамках соціальної програми “Ми – це місто” реалізовані 96 проектів, загальна суму грантів склала близько 6 млн. грн.

Прес-центр ПАО “Запоріжсталь”