ПАТ "Запоріжсталь" у 2016 році інвестував у модернізацію 1,8 млрд гривен

ПАТ “Запоріжсталь” Групи Метінвест, згідно технологічної стратегії, спрямованої на екологічну модернізацію, в 2016 році інвестував у розвиток і оновлення виробництва 1,8 млрд гривен.

 Серед найбільших проектів комбінату в 2016 році – модернізація газоочисних установок агломашин № 3-6, що дозволить забезпечити очищення повітря від пилу до 50 мг/м3, від сірчистого ангідриду – нижче 400 мг/м3.

Ще один масштабний проект 2016 року – реконструкція доменної печі № 3. Агрегат буде оснащений сучасною системою аспірації, яка забезпечить очищення викидів від пилу до 50 мг/м3. Об’єм інвестицій в проект складе близько 1,5 млрд гривен. У рамках проекту введена в дослідно-промислову експлуатацію нова система аспірації ливарного двору доменної печі № 2, оснащена високоефективними рукавними фільтрами з імпульсною регенерацією, потужним тягодуть-евым устаткуванням і системою пневмотранспорта для повернення уловленого пилу у виробництво.

Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма:

– В Україні як і раніше зберігається несприятливий інвестиційний клімат. Українські компу-нді практично відрізані від світових ринків інвестицій, але і в цих умовах “Запоріжсталь” системно модернізує виробництво з обов’язковою екологічною складовою, спрямованою на зниження навантаження на довкілля. З 2012 року ми вже направили на модернізацію і рекон-струкцию комбінату 5,7 мільярда гривен.

За матеріалами прес-центру ПАТ “Запоріжсталь”